МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьтеКалендарь       анонсов

< Авг 2020 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Объявления

11.06.2020
Очний платний КУРС «ОСНОВИ ТРАВМАТЕРАПІЇ»

Очний платний КУРС «ОСНОВИ ТРАВМАТЕРАПІЇ»
в рамках післядипломної освітньої програми
«Психологічнеконсультування» Ліцензована МОН
(Наказ МОН від 15.05.2019 № 509-Л)

Курс Основи травматерапіі викладається для слухачів капеланської програмив якості одного зіспеціальних предметів. Військові капелани це служителі, щоопікують військових і працівниківзбройних сил, а також їх сім'ї. Капелани працюють у військовихчастинах, навчальних закладах, установах або в організаціях ЗС. Деякіслужать в підрозділах як волонтери. Сфера діяльності капеланів досить широка. Перш за все вони духовно підтримують бійців і їх сім'ї, допомагають розділити тягар військовоїслужби, приймають сповіді, проводять богослужіння і інші релігійні обряди при необхідності. А також проводять душепастирську роботу як безпосередньо виїжджаючи в зону бойовихдій так і серед бійців, які повернулися з фронту/полону, які зазнали поранень, отримали інвалідність і проходять реабілітацію, не залишаючи без підтримки членівіх родин. Професійні капелани повинні вміти працювати з людьми котрі пережили травматичні події, такі як: фізичне та сексуальне насильство, війну, смерть близьких людей вміти працювати з клієнтами з підвищеним ризиком суїциду, та інше. Даний курс розглядає принципи і навчає навичкам надання першої психологічної допомоги, надання допомоги при переживання горя і втрати, допомагає розпізнати і подолати втому від співчуття, а також цикл адаптації сімей військових після участі одного з членів в бойових діях.

В результаті ви навчитеся:
Принципам надання першої психологічної допомоги людям які переживають наслідки війни, горе і втрату близької людини, техногенних, і інших важких кризових подій і катастроф, а також зрозуміти цикл адаптації сім'ї після служби одного з членів в зоні бойових дій, розпізнавати симптоми втоми від співчуття та їх ефективне подолання.

Та зможете:
1. Вивчити світовий досвід роботи з психічною травмою.
2. Навчитися застосовувати техніки стабілізації і першої психологічної допомоги.
3. Зрозуміти цикл переживання горя і втрати і навчитися працювати з цим циклом в ситуаціях, необхідних допомоги.
4. Навчитися застосовувати ефективні засоби самодопомоги в стресових життєвих ситуаціях, а так само навчитися розпізнавати ознаки від стресу від співчуття і застосовувати ефективні стратегії для його подолання.
5. Зрозуміти цикл адаптації сімей військових після служби одного з членів сім'ї в зоні бойових дій і освоїти основні напрямки допомоги таким сім'ям.

Викладачі:
- Др. Запорожець Ольга Миколївна
• Доктор в галузі викладання психологічного консультування та супервізії (Ph.D.);
• Ліцензований професійний психологічний консультант (LPC, VA)
- Крилова Катерина Олексіївна
• Магістр гуманітарних наук у галузі практичного служіння (міжнародний институт ТСМ Австрія)
• Спеціаліст у сфері ігрової терапії
- Дружина Олеся Миколаївна
• Спеціалист практичної психології;
• Кризовий і підлітковий психолог, травматерапевт;
• Супервізор;
• Випускница післядипломної українсько-американської програми «Психологічне консультування», спеціализація «Травматерапія»

Час та місце проведення: 6-10 липня 2020 року з 10:00 до 17.45, стаціонарно. По закінченню курсу учасникам буде видано сертифікат від Центру Open Doors за підтримки Regent University.

Вартість навчання - 2800 грн.
Обов'язкова передплата 800 грн. до 30 червня 2020 р.
та Обов'язкова реєстрація за посиланням до 30 червня 2020 р.:
https://forms.gle/y9oFuuvEKiUVFbap6

Контакти +38 (095) 808 48 49, katarina.krylova@gmail.com

Програма є плодом співпраці Regent University (Virginia Beach, USA) та Центру психологічного консультування та травматерапії "Open Doors" (Київ). Освітній проект існує в Україні з 2016 року.

=============

ОНЛАЙН-ВЕБИНАР
"ТРИ ВЕЧЕРА В "ШКОЛЕ СУПРУЖЕСКОЙ ЖИЗНИ"

6-8 июля 2020
Начало в 19.00
Подробности https://www.facebook.com/famliv/posts/1531415667018663

Каждый человек мечтает о счастье. Настоящее счастье начинается в собственной семье. И вот здесь-то многие встречаются со своим бессилием создать и сохранить это счастье, о чём "кричит" статистика разводов (65%) и несчастливых в своём браке супругов (90%)...
Что же делать:
- Как не ошибиться с выбором своей "половинки"?
- Как решать конфликты в супружеских отношениях?
- Как семейное счастье не потерять с годами?
Регистрируйтесь на БЕСПЛАТНЫЙ 3-х дневный вебинар
"Три вечера в Школе супружеской жизни" с автором программы и руководителем проекта Школа Супружеской Жизни Олегом Олейником

В течение 3-х вечеров с автором программы Вы получите ответы на эти и другие вопросы, которые Вы сможете написать в регистрационной форме и задать во время вебинара.
Программа "Школа супружеской жизни" действует в 8 областях Украины, имеет гриф МОН Украины, признание и рекомендации Министерства молодёжи, а также множество положительных отзывов от тех, кто прошёл обучение, независимо от возраста и семейного положения.
По программе были подготовлены более 1000 тренеров и учителей.
Обучение в течение 5 лет прошли около 10 000 человек.
РЕГИСТРАЦИЯ ОБЯЗАТЕЛЬНА (ссылку на вебинар получат ТОЛЬКО зарегистрировавшиеся участники).
https://docs.google.com/forms/d/1rzIq_kcOMOMony6Y6MjxU9ZkUmiz3VMj2dwepha2X9Y/edit

11.04.2020
Видавництво "Дух і Літера" дарує електронну версію книги хорвата Горана Божичевіча «Розбудова діалогу»!

Горан Божичевіч — фахівець, який з 1993 року працює у сфері розбудови миру в колишній Югославії, Україні та інших країнах.

Переходьте за посиланням та завантажуйте працю одного з найкращих фахівців з розбудови миру https://duh-i-litera.com/bookstore/rozbudova-dialogu-vibrani-prikladi-roboti-z-primirennja-v-xorvati

-------
Тема XVIII Київського літнього богословського інституту — «Розрізняти правду й неправду»

Попри пандемію і супутні труднощі, Київський літній богословський інститут (КЛБІ) на 18-му році свого існування відбудеться з 5 липня по 1 серпня 2020 року — цього разу онлайн на платформі ZOOM. Тема КЛБІ цього року — "Розрізняти правду й неправду: постійний виклик?". Організатори інституту — Науково-видавниче об'єднання «Дух і літера», Центр святого Климента «Спілкування та діалог культур», Відкритий Православний університет, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського

https://www.facebook.com/St.ClementsCenter/posts/3173148812715772

==========

National Geographic запустив безкоштовну освітню онлайн-платформу для дітей різного віку, батьків і вчителів - NatGeo@Home https://www.nationalgeographic.com/family/at-home-education-resources

Ресурс NatGeo@Home об'єднує всі продукти компанії і включає в себе не тільки навчальну частину, а й розважальну складову.

Доступ до всіх статей, фільмів, відеоуроків та інших записів на сайті абсолютно безкоштовний.

На сайті є спеціальний розділ під назвою "Кабінет дослідника" https://www.nationalgeographic.org/education/student-experiences/explorer-classroom/
в якому відбуватимуться прямі відеоефіри з екологами, науковцями, дослідниками та іншими експертами. Живі відео-зустрічі будуть проводитися по буднях о 14:00 EDT або 21:00 за київським часом.

-----

Легендарний «Цирк дю Солей» (Канада) виклав записи своїх вистав у відкритий доступ
https://www.youtube.com/channel/UCPiWIjwDZQo3UobMqvi4ggg

------

На сервисе YouTube запущен видеопроект для подростков и их родителей Chat4Teens https://www.youtube.com/channel/UC0UAGGMYc3U2_PAC9jKK1Hg

Площадка Chat4Teens создана как безопасное место для честных разговоров о том, что тревожит подростков — личные границы, конфликты с родителями, опасности влюбленности и буллинг одноклассников и другое

============

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю.
Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно
https://childrenkinofest.com/

====
"Google Україна" запустила новий безоплатний сервіс для некомерційних організацій

Некомерційні організації отримують пакет G Suite Basic і спільний файловий простір на сервісі Google Drive безоплатно. Це рішення використовують комерційні організації. Також 6 місяців підтримки програми Ad Grants. Вона дає бонуси у розмірі еквівалента 10 тисяч доларів на місяць для створення текстових рекламних оголошень, які можна розміщувати в пошуковій системі Google. Тобто некомерційні організації зможуть протягом 6 місяців користуватися цим сервісом

https://www.unian.ua/science/google-ukrajina-zapustila-noviy-bezoplatniy-servis-novini-11022350.html

=========

Проєкт 24 каналу та благодійного фонду "Рідні" розповість про позитивний досвід усиновлення 10 сімей – їх приклади надихають. Дивіться програму в ефірі телеканалу щопонеділка о 19:30. Про історію Ірини та Анатолія Шміліховських зі Львова – читайте далі.
https://24tv.ua/za-kilka-misyatsiv-stali-batkami-dvichi-vrazhayucha-novini-ukrayini_n1353105

======

В мережі з'явилася онлайн гра з фінансової грамотності для школярів «Ти і фінанси. Хто Кого?».
Вона знайомить школярів та першокурсників з основами фінансової грамотності. Двадцять три питання, які допоможуть зрозуміти, як діють шахраї та як не потрапити у фінансову халепу. Гра доступна за посиланням https://fst-game.ucu.org.ua/

13.03.2020
Загальнонаціональний карантин розпочався – всі навчальні заклади України переходять до дистанційного навчання

Щоб провести наступні три тижні з користю та інтелектуальним задоволенням, пропоную вам добірку найкращих безкоштовних навчальних сайтів світу. Підтягнути шкільні предмети з найкращими викладачами світу, пройти курс Нобелівського лауреата чи нарешті прокачати англійську з Гарвардом? Варто лише побажати - у вашому розпорядженні тисячі онлайн-курсів і дюжина спеціалізованих навчальних сервісів.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2646207262100159&set=a.567062906681282&&theater

12.03.2020
3-денна подорож до Карпат з висаджування дерев на гірських схилах

https://www.facebook.com/DendroKyiv/posts/2631093043785752

Попередній кастинг з висаджування дерев і відтворення лісу
Київ 14 березня з 10:00 до 16:00
https://www.facebook.com/events/493725094638207/

11.03.2020
Запрошення безкоштовно отримати садивний матеріал для озеленення прибудинкових територій

http://dendro.kyiv.ua/invitation.html

Все объявления >>>

добавить...

можно ставить объявления касающиеся только Украины или международного значения
Заголовок
Основной текст