МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьтеКалендарь       анонсов

< Июнь 2018 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

В Церкви и около

22.06.2018
Віряни уповноважили митрополита УПЦ, якого шельмує Синод, публічно відстоювати об'єднання в єдину помісну церкву

27 травня, у свято П’ятидесятниці, після богослужіння у Спасо-Преображенському соборі, що на київських Теремках, митрополит Олександр (Драбинко), вікарій Київської митрополії УПЦ (МП), звернувся до вірян, які зібрався у храмі, з питанням про підтримку його позиції щодо улікування рани розколу та об'єднання українського православ'я в єдину помісну Церкву

22.06.2018
Православний піст – як вижити?

Багато православних християн «останніх часів», які нині живуть в Україні, з острахом очікують не стільки з’явлення антихриста у грядущому році, скільки наближення чергового посту. Посудіть самі.

21.06.2018
Мішані шлюби та перспективи православно-католицького діалогу: у Софії Київській пройшов міжконфесійний семінар

Цьогоріч Київ удруге приймав Міжнародний семінар Українського християнського академічного товариства. Робота семінару відбулася в рамках ХІ Екуменічного соціального тижня «Молодь. Віра. Покликання» і присвячено його було темам міжконфесійних шлюбів та православно-католицького діалогу.

Все новости раздела >>>

В міру

22.06.2018
МВС роз'яснило главі УПЦ, що новий паспорт можна отримати тільки у формі картки з безконтактним електронним носієм

На звернення предстоятеля УПЦ (МП) щодо можливості отримання паспорта громадянина України у формі паперової книжечки, від МВС України надійшла відповідь, що відтепер новий паспорт можна отримати тільки у формі картки, яка має безконтактний електронний носій

22.06.2018
Экскурсия в "Азов". Один день с украинским полком спецназначения

На всех трех базах стоит Перун, бойцы полка в большинстве националисты. Но ты можешь быть суперидейным националистом в татуировках с рунами, но на первом же боевом выезде начнешь вспоминать Иисуса Христа, Аллаха и маму. И больше не захочешь служить в «Азове».

21.06.2018
Мрак и свет, ЛГБТ и христианство…

Нужно не воевать со тьмою, а умножать свет — в своей жизни, в своей семье, в своей церкви, в своем сообществе. То, что в Киеве уже который год подряд происходит прайд, говорит не о состоянии власти, чиновников, государства, но о бедственном состоянии “Церкви”, которая разделена, замешана в коррупционных скандалах, служении Маммоне, разводах, семейном насилии, анафемствовании друг друга по любому малейшему поводу, начиная от вопросов кальвинизма и арминианства, и заканчивая вопросом Единой Поместной Православной Церкви.

Все новости раздела >>>