МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьтеКалендарь       анонсов

< Дек 2018 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

В Церкви и около

13.12.2018
Чи буде повноцінною автокефалія Православної Церкви в Україні?

Костянтин Ветошніков - про права та можливості української автокефалії. Костянтин Ветошніков, доктор богослов'я, доктор історії, науковий співробітник візантійської бібліотеки (Париж)

12.12.2018
Протоієрей УПЦ (МП) Андрій Дудченко: «Кожен із нас має звузити себе, щоб увійти в Церкву...»

Потрібно бути готовими приймати іншого і прощати. Не сперечаючись про другорядні речі. Мені б хотілося, щоб ця церква була вільною від національного фанатизму в будь-якому його прояві. Як від російського імперського, так і від крайнощів українського фанатизму. Адже будь-який фанатизм ставить межі, а в Церкві мають бути всі.

06.12.2018
Атака щодо Томосу

В мережу викинули начебто проект Статуту нової церкви. Але вже почали розганяти зраду про не такий Томос і не таку автокефалію. Основні поширювачі такої інформації це ті, хто протягом цього року лив бруд на Константинопольського патріарха, запевняв, що це все «пшик» і ніякої автокефалії не буде. Що ж коли Томос вже на носі і далі відступати нікуди, в таких діячів з’явилась нова тактика, причому дуже синхронно. Не можеш завадити – намагайся дискредитувати. Ось такі вони основні пункти «зради».

06.12.2018
Томос не такой. Каких "распятых мальчиков" Кремль нашел в автокефалии

В распоряжение украинских СМИ оказались отдельные выдержки из проекта Устава, написанного на Фанаре. Украинцам поспешили объяснить, что они проиграли. Почему это не так

05.12.2018
Два типи автокефалії – погляд із Константинополя

Олександр СолдатовСпіввідношення практики надання автокефалії з традиційною доктриною Пентархії у сучасному православ'ї

30.11.2018
Духовенство і миряни УПЦ започаткували постійний круглий стіл «Якою бути Православній Церкві України: місце в суспільстві»

20-23 серпня 2018 року Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості (далі — ВПУ), започаткований духовенством мирянами УПЦ (МП), провів у Києві круглий стіл «Якою бути Православній Церкві України: місце в суспільстві», на якому ухвалено заяву про підтримку автокефального руху в Україні

30.11.2018
УПЦ/РПЦ исказила позицию Албанской Церкви по Украине

Предстоятель Албанской Православной Церкви владыка Анастасий, архиепископ Тираны, Дурреса и всея Албании, обратился с письмами к патриарху Московскому Кириллу, в которых призвал его "избегать поспешных действий", в частности не согласился с решением РПЦ сделать таинство евхаристии заложником споров о церковных юрисдикциях. Официальные сайты РПЦ и УПЦ (МП) содержание обращения архиепископа Анастасия исказили

30.11.2018
Константинополь ухвалив «Конституційну хартію Української Церкви». Об'єднавчий собор відбудеться у грудні

В опубликованому на сайті Вселенського Патріархату комюніке говориться: "В контексті раніше прийнятого Вселенським Патріархатом рішення надати автокефалію Церкви України, і в очікуванні дарування Патріаршого і Синодального Томосу Святий і Священний Синод склав Конституційну хартію Української Церкви".

23.11.2018
Константинополь оголосить у грудні дату проведення об'єднавчого собору в Україні

Секретаріат Синоду Константинопольської Церкви оголосив про проведення 27-29 листопада 2018 р. засідання Синоду цієї Церкві, після чого буде оголошена дата об'єднавчого церковного Собору в Україні для отримання томосу про автокефалію Української Церкви

16.11.2018
Офіційний сайт УПЦ викривив позицію Вінницької єпархії, яка засудила самочинні зібрання

20 листопада у Вінницькому єпархіальному управлінні УПЦ (МП) під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона (Шостацького) відбулося чергове засідання Єпархіальної ради. Вона підтвердила обов’язковість рішень Собору єпископів УПЦ (МП) і засудила самочинні зібрання духовенства, які мали місце в єпархії та про які раніше схвально повідомляв офіційний сайт УПЦ (МП)

Страницы: <<  1    2    3    4  >>