МолодежьВиртуальный Притвор - православный молодежный порталЛаврские купола над Днепром

Подписка

Для того, чтобы подписаться на нашу рассылку анонсов-новостей оставьтеКалендарь       анонсов

< Авг 2020 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Объявления

11.06.2020
Очний платний КУРС «ОСНОВИ ТРАВМАТЕРАПІЇ»

Очний платний КУРС «ОСНОВИ ТРАВМАТЕРАПІЇ»
в рамках післядипломної освітньої програми
«Психологічнеконсультування» Ліцензована МОН
(Наказ МОН від 15.05.2019 № 509-Л)

Курс Основи травматерапіі викладається для слухачів капеланської програмив якості одного зіспеціальних предметів. Військові капелани це служителі, щоопікують військових і працівниківзбройних сил, а також їх сім'ї. Капелани працюють у військовихчастинах, навчальних закладах, установах або в організаціях ЗС. Деякіслужать в підрозділах як волонтери. Сфера діяльності капеланів досить широка. Перш за все вони духовно підтримують бійців і їх сім'ї, допомагають розділити тягар військовоїслужби, приймають сповіді, проводять богослужіння і інші релігійні обряди при необхідності. А також проводять душепастирську роботу як безпосередньо виїжджаючи в зону бойовихдій так і серед бійців, які повернулися з фронту/полону, які зазнали поранень, отримали інвалідність і проходять реабілітацію, не залишаючи без підтримки членівіх родин. Професійні капелани повинні вміти працювати з людьми котрі пережили травматичні події, такі як: фізичне та сексуальне насильство, війну, смерть близьких людей вміти працювати з клієнтами з підвищеним ризиком суїциду, та інше. Даний курс розглядає принципи і навчає навичкам надання першої психологічної допомоги, надання допомоги при переживання горя і втрати, допомагає розпізнати і подолати втому від співчуття, а також цикл адаптації сімей військових після участі одного з членів в бойових діях.

В результаті ви навчитеся:
Принципам надання першої психологічної допомоги людям які переживають наслідки війни, горе і втрату близької людини, техногенних, і інших важких кризових подій і катастроф, а також зрозуміти цикл адаптації сім'ї після служби одного з членів в зоні бойових дій, розпізнавати симптоми втоми від співчуття та їх ефективне подолання.

Та зможете:
1. Вивчити світовий досвід роботи з психічною травмою.
2. Навчитися застосовувати техніки стабілізації і першої психологічної допомоги.
3. Зрозуміти цикл переживання горя і втрати і навчитися працювати з цим циклом в ситуаціях, необхідних допомоги.
4. Навчитися застосовувати ефективні засоби самодопомоги в стресових життєвих ситуаціях, а так само навчитися розпізнавати ознаки від стресу від співчуття і застосовувати ефективні стратегії для його подолання.
5. Зрозуміти цикл адаптації сімей військових після служби одного з членів сім'ї в зоні бойових дій і освоїти основні напрямки допомоги таким сім'ям.

Викладачі:
- Др. Запорожець Ольга Миколївна
• Доктор в галузі викладання психологічного консультування та супервізії (Ph.D.);
• Ліцензований професійний психологічний консультант (LPC, VA)
- Крилова Катерина Олексіївна
• Магістр гуманітарних наук у галузі практичного служіння (міжнародний институт ТСМ Австрія)
• Спеціаліст у сфері ігрової терапії
- Дружина Олеся Миколаївна
• Спеціалист практичної психології;
• Кризовий і підлітковий психолог, травматерапевт;
• Супервізор;
• Випускница післядипломної українсько-американської програми «Психологічне консультування», спеціализація «Травматерапія»

Час та місце проведення: 6-10 липня 2020 року з 10:00 до 17.45, стаціонарно. По закінченню курсу учасникам буде видано сертифікат від Центру Open Doors за підтримки Regent University.

Вартість навчання - 2800 грн.
Обов'язкова передплата 800 грн. до 30 червня 2020 р.
та Обов'язкова реєстрація за посиланням до 30 червня 2020 р.:
https://forms.gle/y9oFuuvEKiUVFbap6

Контакти +38 (095) 808 48 49, katarina.krylova@gmail.com

Програма є плодом співпраці Regent University (Virginia Beach, USA) та Центру психологічного консультування та травматерапії "Open Doors" (Київ). Освітній проект існує в Україні з 2016 року.

=============

ОНЛАЙН-ВЕБИНАР
"ТРИ ВЕЧЕРА В "ШКОЛЕ СУПРУЖЕСКОЙ ЖИЗНИ"

6-8 июля 2020
Начало в 19.00
Подробности https://www.facebook.com/famliv/posts/1531415667018663

Каждый человек мечтает о счастье. Настоящее счастье начинается в собственной семье. И вот здесь-то многие встречаются со своим бессилием создать и сохранить это счастье, о чём "кричит" статистика разводов (65%) и несчастливых в своём браке супругов (90%)...
Что же делать:
- Как не ошибиться с выбором своей "половинки"?
- Как решать конфликты в супружеских отношениях?
- Как семейное счастье не потерять с годами?
Регистрируйтесь на БЕСПЛАТНЫЙ 3-х дневный вебинар
"Три вечера в Школе супружеской жизни" с автором программы и руководителем проекта Школа Супружеской Жизни Олегом Олейником

В течение 3-х вечеров с автором программы Вы получите ответы на эти и другие вопросы, которые Вы сможете написать в регистрационной форме и задать во время вебинара.
Программа "Школа супружеской жизни" действует в 8 областях Украины, имеет гриф МОН Украины, признание и рекомендации Министерства молодёжи, а также множество положительных отзывов от тех, кто прошёл обучение, независимо от возраста и семейного положения.
По программе были подготовлены более 1000 тренеров и учителей.
Обучение в течение 5 лет прошли около 10 000 человек.
РЕГИСТРАЦИЯ ОБЯЗАТЕЛЬНА (ссылку на вебинар получат ТОЛЬКО зарегистрировавшиеся участники).
https://docs.google.com/forms/d/1rzIq_kcOMOMony6Y6MjxU9ZkUmiz3VMj2dwepha2X9Y/edit

11.04.2020
Видавництво "Дух і Літера" дарує електронну версію книги хорвата Горана Божичевіча «Розбудова діалогу»!

Горан Божичевіч — фахівець, який з 1993 року працює у сфері розбудови миру в колишній Югославії, Україні та інших країнах.

Переходьте за посиланням та завантажуйте працю одного з найкращих фахівців з розбудови миру https://duh-i-litera.com/bookstore/rozbudova-dialogu-vibrani-prikladi-roboti-z-primirennja-v-xorvati

-------
Тема XVIII Київського літнього богословського інституту — «Розрізняти правду й неправду»

Попри пандемію і супутні труднощі, Київський літній богословський інститут (КЛБІ) на 18-му році свого існування відбудеться з 5 липня по 1 серпня 2020 року — цього разу онлайн на платформі ZOOM. Тема КЛБІ цього року — "Розрізняти правду й неправду: постійний виклик?". Організатори інституту — Науково-видавниче об'єднання «Дух і літера», Центр святого Климента «Спілкування та діалог культур», Відкритий Православний університет, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського

https://www.facebook.com/St.ClementsCenter/posts/3173148812715772

==========

National Geographic запустив безкоштовну освітню онлайн-платформу для дітей різного віку, батьків і вчителів - NatGeo@Home https://www.nationalgeographic.com/family/at-home-education-resources

Ресурс NatGeo@Home об'єднує всі продукти компанії і включає в себе не тільки навчальну частину, а й розважальну складову.

Доступ до всіх статей, фільмів, відеоуроків та інших записів на сайті абсолютно безкоштовний.

На сайті є спеціальний розділ під назвою "Кабінет дослідника" https://www.nationalgeographic.org/education/student-experiences/explorer-classroom/
в якому відбуватимуться прямі відеоефіри з екологами, науковцями, дослідниками та іншими експертами. Живі відео-зустрічі будуть проводитися по буднях о 14:00 EDT або 21:00 за київським часом.

-----

Легендарний «Цирк дю Солей» (Канада) виклав записи своїх вистав у відкритий доступ
https://www.youtube.com/channel/UCPiWIjwDZQo3UobMqvi4ggg

------

На сервисе YouTube запущен видеопроект для подростков и их родителей Chat4Teens https://www.youtube.com/channel/UC0UAGGMYc3U2_PAC9jKK1Hg

Площадка Chat4Teens создана как безопасное место для честных разговоров о том, что тревожит подростков — личные границы, конфликты с родителями, опасности влюбленности и буллинг одноклассников и другое

============

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю.
Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно
https://childrenkinofest.com/

====
"Google Україна" запустила новий безоплатний сервіс для некомерційних організацій

Некомерційні організації отримують пакет G Suite Basic і спільний файловий простір на сервісі Google Drive безоплатно. Це рішення використовують комерційні організації. Також 6 місяців підтримки програми Ad Grants. Вона дає бонуси у розмірі еквівалента 10 тисяч доларів на місяць для створення текстових рекламних оголошень, які можна розміщувати в пошуковій системі Google. Тобто некомерційні організації зможуть протягом 6 місяців користуватися цим сервісом

https://www.unian.ua/science/google-ukrajina-zapustila-noviy-bezoplatniy-servis-novini-11022350.html

=========

Проєкт 24 каналу та благодійного фонду "Рідні" розповість про позитивний досвід усиновлення 10 сімей – їх приклади надихають. Дивіться програму в ефірі телеканалу щопонеділка о 19:30. Про історію Ірини та Анатолія Шміліховських зі Львова – читайте далі.
https://24tv.ua/za-kilka-misyatsiv-stali-batkami-dvichi-vrazhayucha-novini-ukrayini_n1353105

======

В мережі з'явилася онлайн гра з фінансової грамотності для школярів «Ти і фінанси. Хто Кого?».
Вона знайомить школярів та першокурсників з основами фінансової грамотності. Двадцять три питання, які допоможуть зрозуміти, як діють шахраї та як не потрапити у фінансову халепу. Гра доступна за посиланням https://fst-game.ucu.org.ua/

13.03.2020
Загальнонаціональний карантин розпочався – всі навчальні заклади України переходять до дистанційного навчання

Щоб провести наступні три тижні з користю та інтелектуальним задоволенням, пропоную вам добірку найкращих безкоштовних навчальних сайтів світу. Підтягнути шкільні предмети з найкращими викладачами світу, пройти курс Нобелівського лауреата чи нарешті прокачати англійську з Гарвардом? Варто лише побажати - у вашому розпорядженні тисячі онлайн-курсів і дюжина спеціалізованих навчальних сервісів.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=2646207262100159&set=a.567062906681282&&theater

12.03.2020
3-денна подорож до Карпат з висаджування дерев на гірських схилах

https://www.facebook.com/DendroKyiv/posts/2631093043785752

Попередній кастинг з висаджування дерев і відтворення лісу
Київ 14 березня з 10:00 до 16:00
https://www.facebook.com/events/493725094638207/

11.03.2020
Запрошення безкоштовно отримати садивний матеріал для озеленення прибудинкових територій

http://dendro.kyiv.ua/invitation.html

06.03.2020
Дні відкритих дверей у музеях Києва в березні

https://kyiv.dityvmisti.ua/blog/5547-dni-vidkrytykh-dverei-u-muzeiakh-kyieva-u-berezni/?utm_source=%D0%94i%D1%82%D0%B8%20%D0%B2%20%D0%BCi%D1%81%D1%82i.%20%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2&utm_medium=email&utm_campaign=3778c7046161fdb124555cb3fcefe17e-136807-2020-03-05-kyiv

02.03.2020
Центр альтернативного озеленення Києва народжений від лісівництва започатковує новий напрямок туризму – лісокультурний

&#127794;&#127795;&#127794;&#127795;&#127794;
Це коли замість того, щоб у фейсбуці волати про облисіння Карпат, взяти та й купити квиток на потяг до Івано-Франківська чи Ужгорода і вирушити в гори створювати ліс.
Тепер до справи.
&#127795;&#127794;&#127795;&#127794;&#127795;
Є реальна можливість триденної подорожі до Карпат. Працювати. Пліч-о-пліч з лісівниками висаджувати дерева на крутих гірських схилах. Ось уже у березні.
Необхідні витрати – лише на квиток до Івано-Франківська та в зворотному напрямку. Решта – лісівничий «All Inclusive». Організація трансферу з облцентру у гори, поселення у мальовничих місцях та харчування – за приймаючою стороною.
Програма наступна:
1. Увечері в четвер виїжджаємо з Києва, вранці в п’ятницю нас зустрічають в Івано-Франківську, відвозять до Карпат і поселяють. Сніданок. Поснідавши їдемо в гори працювати.
2. Робота полягає у висаджуванні маленьких дерев на схилах гір. Чим крутіше, тим цікавіше. Але, щоб висадити малесенький сіянець, треба приготувати для нього луночку. Нє, не лопаткою. А кірко-мотикою. Бо каміння і глина. Потім в луночку насипати земельки і посадити туди рослиночку.
3. І деревцята, і земелька приїхали вантажівочкою, яка аж ніяк в гору не їде. До неї доводиться щоразу бігати, щоб принести і грунт, і сіянці. Буває більше кілометра. Спортлайфи та Спортленди – то для слабаків. Зовсім не той фінтес.
4. Обідаємо в горах. То прекрасно. Для багатьох це взагалі буде вперше.
5. Тягаємо, копаємо, саджаємо.
6. Повертаємося до готелів, вечеряємо, відпочиваємо. Всьо. П’ятниця скінчилась.
7. Субота майже за тією ж програмою. Можливо трохи скорочений графік, зсунутий ближче до ранку. І під вечір невеличкий бонус – екскурсія горами.
8. Неділя – розважальна програма для тих, хто ще зможе ходити. Трансфер до залізничного вокзалу в Івано-Франківську. Повернення в Київ.
В програмі можливі несуттєві зміни. Ну там забудуть з потягу зустріти, лісокультурну площу снігом замете, у п’ятизіркових готелях місць вільних не буде тощо.
З собою потрібно мати зручний одяг і міцне взуття. І запасний одяг. Бо гори, каміння і потічки. Місцями лежатиме сніг.
Вимоги до потенційних туристів.
1. Почуття гумору, весела вдача, працьовитість. Нитиків, зануд та ледарів з собою не беремо. Хто буде лише прикидатися працьовитим і веселим, тому буде важко. Лавини, каменепади і все таке інше.
2. Афігєнна фізична підготовка. Перевірити себе можете збігши на верхній поверх будинку по східцях. Сердечники можуть не витримати сильних вражень від краси карпатських гір.
3. Готовність повернутися додому на 3-5 кілограмів легшими. Так, будуть неминучі втрати. Краще знати про це наперед.
4. Вітається легка схильність до п’янок-гулянок, але без зловживань. Теж саме стосується і прагнення до всяких романтичних пригод.
5. Бажання допомогти лісівникам. Прагнення випробовувати себе в новому. Любов до рідного краю, уміння втішатися красою гірської природи.
6. Згода пройти випробувальні роботи у створенні лісових насаджень на території Дарницького лісопаркового господарства.
Хто реально зацікавився – пишіть ПП у месенджері. Повідомимо деталі.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2631093043785752&id=2287492461479147

28.02.2020
Зустріч зі свідками російської анексії Криму

29 лютого 14:00

Учасники: Андрій Щекун, головний редактор газети "Кримська світлиця"; Володимир Балух - український громадський активіст Криму, політичний в'язень, звільнений з російського полону 7 вересня 2019 р. в рамках обміну між Україною і РФ; Ігор Чайка, режисер документального фільму "Острів Крим. Дежавю", голова Незалежної медіа-профспілки України (2016-2019); Олена Халімон, журналістка, авторка та редакторка кримських проектів, які висвітлюють репресії проти кримчан; Анна Андрієвська, журналістка, кримчанка, яка переслідується російською владою за професійну діяльність, внесена до списку терористів та екстремістів Росфінмоніторнигу.

У межах заходу відбудеться показ документального фільму Ігоря Чайки "Острів Крим. Дежавю", Андрій Щекун презентує тематичний номер журналу "Пам'ятки України: національна спадщина", присвячений пам'яткам півострова.

Тел.: (097) 516-46-79

Київ, Національний музей історії України

11.02.2020
Інформаційно-освітній портал для дітей, батьків і освітян щодо захисту дітей від сексуального насильства

Відсьогодні запущений інформаційно-освітній портал для дітей, батьків і освітян щодо захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті http://stop-sexting.in.ua/

На ньому можна повідоміти про такі світлини/відео, які містять елементи сексуального насилля над дітьми, і цей контент видалять або заблокують.

Також є чат-бот, за допомогою якого діти можуть отримати інструкцію, що робити і куди звертатись, якщо їх шантажують в Інтернеті та вимагають контент сексуального характеру.

Ось такий мега-практичний подарунок до сьогоднішнього Дня безпечного Інтернету від мінцифри, уповноваженого президента з прав дитини та партнерів.

08.02.2020
Стартував проєкт навчання людей з інвалідністю з перспективою подальшого працевлаштування

Платформа масових онлайн-курсів Prometheus спільно з Міністерством соціальної політики України та Асоціацією  «Інформаційні технології України» підписала меморандум про безкоштовне навчання і працевлаштування осіб з інвалідністю.

https://gurt.org.ua/news/trainings/58148/

Добавить свое объявление

Страницы: <<  1    2    3    4  >>